5 geriausios vyriškos šukuosenos vasarai

Nenumaldomai artėja pats karščiausias vasaros laikotarpis. Ruošdamiesi jam, daugelis vyrų keičia garderobą savo spintose ir lieja prakaitą sporto salėse. Vis dėlto, daugelis jų pamiršta atnaujinti vieną svarbiausių stiliaus detalių – savo šukuoseną. GentleHair nusprendė padėti jums, vyrai, todėl pristatome penkias šukuosenas, idealiai tinkančias artėjančiam paplūdimio sezonui.

 1. Trumpas kirpimas mašinėle

  Kai kalbame apie vasarišką kaitrą, tiesiog negalime pamiršti šios, klasika tapusios, šukuosenos. Šį itin vyrišką kirpimą nesunkiai įvykdys kiekvienas kirpėjas. Tiesą sakant, taip apsikirpti labai lengva ir pačiam. Ši šukuosena nereikalauja jokios priežiūros, o taip pat padeda atauginti sveikus, stiprius plaukus kitiems metų laikams. Labiausiai tinka stiprius veido bruožus ir ryškų žandikaulį turintiems vyrams, tačiau neabejokite, kad gerai atrodysite kiekvienas.

  Patarimas: panaudokite apsaugos nuo karščio. Ji padės apsaugoti jūsų galvos odą nuo stiprių saulės spindulių.

 2. Trumpa „undercut“ šukuosena

  Nors „undercut“ šukuosena jau ne pirmus metus įsitaisiusi populiarumo viršunėje, šią vasarą šis stilius tikrai neapleis savo pozicijų. Siūlome išbandyti šiek tiek trumpesnius šios šukuosenos variantus, puikūs pavyzdžiai yra futbolininkai Olivier Giroud ir Cristiano Ronaldo. Tokiu būdu geriau pasiruošite kaitrai.

  Patarimas: plaukų kremas Hanz de Fuko Scheme Cream puikiai tiks pasiekti šį vidutinio blizgumo efektą ir suteiks fiksacijos.

  Puikią šios šukuosenos pamokėlę parengė Paulius:

 3. Quiff

  Paskutinį kartą tokia populiari „quiff“ šukuosena buvo tik 1950 metais. Ji puikiai tiks vyrams, norintiems šiek tiek ilgesnių plaukų, bet siekiantiems išlaikyti „šviežią“ įvaizdį. Plaukai patraukiami nuo veido, todėl puikiai tinka karštoms vasaros dienoms.

  Patarimas: naudokite džiovintuvą, kad plaukus sušukuoti į viršų ir išgauti kuo daugiau apimties. Viską užtvirtinkite stiprios fiksacijos, matinio efekto produktu pvz. Hanz de Fuko Claymation

  „Quiff“ šukuosenos pamokėlė

 4. Kasdieniška, spygliuota šukuosena

  Puiki šukuosena saulėtoms dienoms ir linksmybėms paplūdimyje. Tinka vyrams, kurie neturi daug laiko, tereikia panaudoti šiek tiek stiprios fiksacijos produkto ir jūs jau pasiruošęs. Ši šukuosena paprasta, tačiau labai vyriška.

  Patarimas: Hanz de Fuko Quicksand suteikia šiai šukuosenai puikią tekstūrą – tarsi ką tik iš paplūdimio.

  GentleHair taip pat turi pamokėlę šiai šukuosenai! Kviečiame pasižiūrėti:

 5. Modernus “Pompadour”

  Šis klasikinis stilius įgavo šiek tiek modernaus prieskonio ir dabar yra madingas kaip niekad. Atrodo itin solidžiai ir patraukia plaukus nuo veido. Ko daugiau galima norėti? Puiki šukuosena vasarai. Vis dar galite išbandyti žvilgų, klasikinį pompadour šukuosenos variantą, tačiau vasarai mes rekomenduojame modernią šios šukuosenos atšaką su matiniu efektu.

  Patarimas: Tradiciniam variantui puikiai tiks pomada Hanz de Fuko Modify Pomade, o moderniam – Hanz de Fuko Sponge Wax

  Turime paruošę video pamoką ir šiai šukuosenai!

Štai ir penkios vasariškos šukuosenos, džentelmenai. Tikimės, kad šukuosenų pavyzdžiai jums padės surasti tinkamą stilių. Nepamirškite atskleisti savo kūrybiškumo ir pasitikėjimo savimi, nes tai – svarbiausi faktoriai, padėsiantys jums sukurti gerą įvaizdį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *