6 patarimai kaip suteikti plaukams apimties

Daugelis šiuolaikinių šukuosenų reikalauja kuo daugiau apimties (angl. volume). Ji padeda sukurti puikius stilius, suteikia šiuolaikiškumo ir sukuria storų plaukų iliuziją, turintiems plonus plaukus. Vis dėlto, ne visi gali taip lengvai išgauti daug apimties. Daugelis vyrų, ypatingai tie, kurie turi plonus plaukus, turi gerokai paplušėti. Dėl šios priežasties nusprendėme duoti jums kelis greitus patarimus, kaip išgauti daugiau apimties.

 1. Naudokitės plaukų džiovintuvu

  as-470x246
  Ko gero daugelis vyrų to nežino, tačiau karštis padeda manipuliuoti plaukus kaip norime. Plaukų džiovintuvas yra vienas svarbiausių įrankių, bandant išgauti daugiau apimties ar performuoti plaukus. Jeigu džiovinsite plaukus priešinga, nei jų augimo, kryptimi, išgausite daugiausiai apimties, o jeigu turite itin plonus plaukus, džiovinkite juos po sruogą, pasinaudodami apvaliu šepečiu.

 2. Panaudokite produkto šlapiuose plaukuose

  unnamed
  Produktų, tinkamų naudoti šlapiuose plaukuose, yra begalė ir daugelis jų padeda išgauti daugiau apimties. Panaudoję plaukų putų šlapiuose plaukuose, o vėliau juos išdžiovinę, išgausite itin daug apimties. Yra ir daugiau produktų, kurie leis sukurti panašų efektą, pvz. plaukų vaškas Hanz de Fuko Sponge Wax ar „pre-styling“ purškalas By Vilain Sidekick.

 3. Panaudokite plaukų pudros

  Garlic-Powder-e1437152107406-470x254
  Plaukų pudros, suteikiančios apimties ir tekstūros, tampa vis populiaresnės. Nuo lengvai parduotuvėse randamų Got 2b, iki salonų firmų, tokių kaip Mister Pompadour – beveik visos firmos šiais laikais siūlo šį produktą. Mūsų parduotuvėje galite rasti By Vilain Blow – taip pat tokio pat tipo produktą. Plaukų pudrą panaudojus jau išdžiovintuose plaukuose, išgausite labai daug apimties.

 4. Šukuosenai užbaigti panaudokite stiprios fiksacijos produktą

  6387483_orig-e1437151958262-470x234
  Stiprios fiksacijos produktas garantuoja jums daug apimties ir šukuoseną, kuri dienos bėgyje „nesukris“. Kaip bebūtų, kai kurie produktai, turintys itin stiprią fiksaciją, ypatingai plaukų moliai, gali būti per sunkūs ploniems ir retiems plaukams. Jeigu turite tokius plaukus, jums tiks Hanz de Fuko Quicksand  – ploniems plaukams jis suteikia labai daug apimties, o tuo tarpu Hanz de Fuko Claymation – geriausias variantas storiems, nepaklusniems plaukams.

 5. Panaudokite jūros vandens purškalą

  maxresdefault1-470x270
  Greičiausiai esate pastebėję, kad paplaukiojus jūroje, jūsų plaukų tekstūra ir apimtis pasikeičia. Taip yra todėl, nes jūros vanduo suteikia plaukams labai daug apimties. Tuo galima pasinaudoti ir formuojant šukuosenas. Jūros vandens purškalo plaukams galite pasigaminti patys arba nusipirkti jo parduotuvėse. Tiesiog papurškite juo plaukus kelis kartus ir išdžiovinkite. Garantuojame, galutinis rezultatas – didelės apimties, vizualiai storesni plaukai.

 6. Pasirūpinkite, kad jūsų plaukai būtų sveiki

  mens-hair1-e1437149790424-470x240
  Jūsų plaukų priežiūros rutina yra itin svarbi, norint išgauti daugiau apimties. Ypatingai svarbu yra kokiomis priemonėmis plaunate plaukus ir kaip dažnai tai darote. Neplaukite plaukų kasdien, jei norite išvengti sausumo. Taip pat pasirūpinkite geru kondicionieriumi, kadangi pigieji dažnai savo sudėtyje turi silikonų, kurie plaukus po ilgo naudojimo padaro tarsi negyvus.

Štai ir 6 greiti patarimai, padėsiantys plaukams suteikti apimties ir padaryti juos vizualiai storesniais. Kai kurie iš jų yra labai efektyvūs, todėl rezultatus pamatysite beveik iš karto. Jeigu žinote daugiau patarimų, palikite komentarą apačioje!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *