7 naudingi patarimai plaukų priežiūrai vyrams

Ar kažkada jautėte, kad esate nepatenkintas savo šukuosena? Nesvarbu, kad ir kiek sunkiai bandytum prižiūrėti savo plaukus, jog jie atrodytų arti tobulybės jie vis tiek neatrodo taip kaip nenorite, jog atrodytų. Tavo plaukai atrodo sausi ir yra trapūs? Tavo šukuosena nesusiformuoja, taip kaip jums suformavo jūsų kirpėjas? Jei jūs, negalite susitaikyti su šia realybe ir rūpinatės savo plaukais jums tai bus aktualu. Dauguma žmonių nėra apšviesti ką naudoja savo plaukams, kai yra tiek daug įvairių produktų pasirinkimo. Dėl žmonių apdairumo žmonės susiduria su 7 didelėm klaidom, kurios paverčia plaukus atrodyti blogai.

Šiame straipsnyje rasite, kokius 7 naudingus žingsnius plaukų priežiūrai galite žengti jau šiandien. Naudojantis šiais patarimais plaukų priežiūrai po kelerių savaičių jūsų plaukai atrodys smarkiai sveikesni.

#1 Patarimas: Plaukų priežiūrai naudojamas plaukų lakas

Dauguma vyrų pradeda naudoja plaukų laką šukuosenos formavimui bei stiliaus kūrimui, tačiau tik keletas supranta kaip jį teisingai naudoti. Todėl visų pirma aptarsime šią problema. Baikite daryti tris pagrindines plaukų lako klaidas ir pamatysite didelį skirtumą savo šukuosenoje.

Alkoholis plaukų lako formulėje

Galbūt nežinojote šito fakto, tačiau į plaukų lako formulę retkarčiais patenka ir alkoholis. Kai į formulę patenka alkoholis jūsų plaukuose pašalinama drėgmė bei smarkiai sulipinami plaukai.

Plaukų lakai, turinys alkoholio dažniausiai yra neblogas pasirinkimas vasaros laikotarpiu, vyrukams, kurie gyvena drėgnuose vietovėse. Kai plaukams nuolat tenka kovoti su drėgme, tuomet plaukams geriausiai padeda alkoholio formulėje turinys plaukų lakai, kurie išsausina plaukus bei geriausiai padeda kovoti su drėgme.

Be alkoholio esančios formulės yra geresnės vietovėse, kuriose yra šalta ir sausa. Tuose vietovėse jums reikės produkto, kuris suteiks drėgmės jūsų plaukams.

Naudodami alkoholio formulę turintį plaukų laką žiemos sezonu, dažniausiai kovosite su pleiskanomis jau po vidurdienio, kadangi jūsų galvos oda bus sausa.

Kas dabar turi sausą galvos odą bei naudojate plaukų laką, šita problema gali tik blogėti.

Visada tikrinkite jūsų plaukų produkto ingredientus, jog išvengtumėt problemų.

Laikykite atstumą nuo Purkštuvo

Jeigu purkšite savo plaukus per arti galvos, jūs supurkšite laką koncentruotai į vieną vietą. Produktas staigiai formuoja plaukus bei turėsite sunkumų išlyginti šukuoseną.

Optimaliausia, plaukų laką purkšti  25 – 30 cm atstumu nuo plaukų. Purškiant šiuo atstumu, plaukų lakui užteks vietos tolygiai formuoti šukuoseną, nekuriant šalmo ant galvos.

Jums nereikia tiek plaukų lako kiek naudojate (arba išvis nereikia)

Dabar reziumuojant pirmas dvi problemas su mūsų paskutine ir pagrindine problema naudoti per daug plaukų lako. Nenustebkite jei jūsų plaukai atrodo labiau sulipę ir suakmenėję nei minkšti ir švelnūs.

Jums nereikia purkšti savo plaukų iš kairės į dešinę (ir iš dešinės į kairę) daugelį kartų, tol kol padedat laką. Naudokite nedaug, po 3 – 4 švelnius purškimus daugiausiai.

Jeigu norite išbandyti, pabandykite naudoti po 1 – 2 purškimus dienoje, normaliomis oro sąlygomis. Nesirinkite lietingos ar karštos dienos, nes tai gali gadinti rezultatus.

Ir jeigu išbandėte daug skirtingų plaukų lakų, kurie siūlo, smarkų formavimą, iš tiesų jums jo iš viso nereikia. Stenkitės kuo rečiau naudoti šį plaukų produktą.

Kita klaida plaukų priežiūroje, nutinka daugumai vyrų, kurie naudojasi plaukų džiovintuvą.

#2 Patarimas: Naudoti džiovintuvą nesuteikus plaukams karščio apsaugos

Karštis kurį patiria plaukai naudojant plaukų džiovintuvą plaukai netik išsausėja, tačiau ir paverčia juos suskilinėjusiais. Taigi, prieš naudodami džiovintuvą, pakalbėkime apie karščio apsaugą.

Karščio apsaugą turintys produktai suteiks jūsų plaukams drėgmės bei sukuria apsauginę zoną, tarp karščio ir jūsų plaukų šaknų.

Yra produktų sukurtų apsaugoti jūsų plaukus nuo karščio apsaugos. Tiesiog įtraukite tai į savo dienos rutiną, norint apsaugoti plaukus nuo pleiskanų. Tiesiog panaudokite produkto prieš džiovinant plaukus ir jūs užblokuosite visus negatyvius efektus, kuriuos padaro, karščiu kvėpuojantis plaukų drakonas.

Taip pat, rekomenduojame nenaudoti plaukų džiovintuvo kiekvieną dieną, būtų protinga jeigu jis būtų naudojamas kas 2 – 3 d.

Mes matome daug protingų vyrų darant kitą klaidą! Nebūk vienas iš jų!

#3 Patarimas: Plaukų priežiūros produktai persunkti chemikalų

Daugumoje plaukų priežiūros priemonių  (šampūnuose, locijonuose, kondicionieriuje) rasite potencialiai žalingų ingredientų.

Ką tai reiškia jūsų plaukams? Sakykime, jog jie atrodo nekaip.

Parabenai ir sulfatai, du pigūs cheminiai ingredientai plaukų priežiūros priemonėse, suteikiantis jiems super agresyvią plovimo galią. Daugumai galvos oda neatlaiko šios agresyvios plovimo jėgos irtuomet  plaukai būna sausi ir pleiskanoti.

Norint išvengti sausos dykumos galvoje, ieškokite produktų, į kurių sudėtį įeina vaisiai arba daržovės, kitaip tariant – natūraliūs ingredientai.

Tuo pačių būdų kaip tikrinate maisto produktų etiketes, patikrinkite savo plaukų priežiūros produktus: šampūną, kondicionierių, plaukų laką, gelį, vašką, pomadą ir kitus. Pamatysite, jog juose rasite cheminių ingredientų:

Nesijaudinkite, jei jūsų dabartiniai produktai neatitinka jūsų naujų standartų.

Jūs galite rasti natūralių organinių ekstraktų šampūnų ir kondicionierių pas mus parduotuvėje, jog galėtume pamiršti parabenus ir sulfatus vienam ir paskutiniam kartui! Mūsų produktuose rasite ir amino rūgščių, kurie suteiks jūsų plaukams papildomų maistingųjų medžiagų.

Nėra jokios priežasties apsistoti ties produktais su blogais chemikalais, kai yra tiek geresnių natūralių produktų jūsų plaukams ir kūnui.

Dabar užbaikime debatus tarp vaikinų, kurie ginčijasi dėl plaukų kondicionieriaus.

#4 Patarimas: Kondicionieriaus naudojimas

Dauguma vaikinų  plauna galva tik šampūnu ir praleidžia kondicionierių savo plaukų priežiūros rutinoje.

Manote kondicionierius tik merginoms?

Jūs ne vieni…

Jūs už tikrai sumokate kainą savo plaukų sąskaita, kai jie patampa sausi bei pradeda slinkti.

Tai gi, kodėl iš tikrųjų reikia naudoti kondicionierių?

Šampūnas yra puikus pasirinkimas išplauti jūsų galvos odą, tačiau jis taip pat atima iš plaukų svarbias medžiagas.

Štai kur pasirodo kondicionierius.

Kondicionierius ne tik plaukams suteikia drėgmės, jis taip pat suteikia naudingų vitaminų ir medžiagų jūsų plaukams norintiems būti sveikiems.

Galutiniai rezultatai: plaukai švelnūs, sveiki ir spindi.

Dar vienas privalumas: sveikus ir prisotintus plaukus yra ŽYMIAI lengviau formuoti. #dvigubapergale

Taigi ieškokite kondicionieriaus kuris suteikia natūralių medžiagų ir amino rūgščių jūsų plaukams geriausiam rezultatui.

GentleHair rekomedacija. Jeigu jūs plaunate galvą kas 3 – 4 dienas, keletą kartų panaudokite kondicionierių kai neplaunate galvos šampūnu. Idealiausia yra kondicionierių naudoti kelis kartus per savaitę.

Jeigu jūsų plaukai tikrai sausi, naudokite kiekvieną dieną. Kai tik įtrauksite aukštos kokybės kondicionierių į savo plaukų rutiną, jūs būsite nustebę kokie švelnūs ir sveiki jūsų plaukai gali būti.

Tačiau kondicionieriaus naudojimas, nepadės atrodyti stilingai jei darysite kitas klaidas savo plaukų rutinoje.

#5 Patarimas: Jūs neturite supratimo kokį produktą naudoti plaukų priežiūrai

Daugumai kyla klausimų kokį produktą naudoti, kai neturi jokio supratimo, kuris po velnių tinka geriausiai iš tiek daug esamo pasirinkimo.

Kai visi žada tą patį, kaip mums žinoti, kuris man tiks geriausiai?

Ar turėčiau naudoti gelį?

O gal geriau kremas?

Galbūt vaškas man tiktų geriau prie naujos šukuosenos?

Ar jums reikia Extra hold efekto ar jums užteks vidutinio fiksacijos produkto?

Daugumai vaikinų. Ši situacija erzina ir jie dažniausiai išeina nieko nepešę.

Visų pirma, turite išsiaiškinti kokio tipo yra jūsų plaukai.

Ar jie teisūs kaip strėlė ar garbanojasi?

Pabandysime jums padėti kaip reikia teisingai pasirinkti plaukų formavimo produktą jūsų plaukams. Kad kitą kartą nekiltų klausimų kokį produktą jums geriausiai būtų rinktis jeigu norite vieno ar kito stiliaus.

Tiesiems plaukams ieškokite šių produktų:

Šie produktai jums atstos sunkius gelius ar plaukų lakus. Jie yra lengvi, taiga plaukai atrodo pakankamai natūraliai bei užtikrina, kad jūsų plaukų stilius būtų nepriekaištingas.

Praleiskite šiuos produktus jei turite banguotus arba garbanotus plaukus (išskyrus vašką), jie neveiks taip, kaip lengvi produktai, Tokiem plaukam geriausias pasirinkimas:

Jei teisingai mokate pasirinkti produktą, pagal jūsų plaukų tipą, kitas patarimas turėtų jums padėti.

#6 Patarimas: Plaukų priežiūros produktus naudojate neteisingai

Taigi, suradote optimaliausią produktą savo plaukams. Kodėl tavo plaukai vis dar atrodo netvarkingi?

Jeigu naudojate produktą neįtrinęs į savo pirštus ir neaktyvavus jo, nenuostabu, jog gaunate blogus rezultatus..

Jeigu naudosite produktą ne pagal instrukciją, visada gausite blogesnius rezultatus  nei naudodami jį pagal instrukciją.

Kaip pavyzdys, kai kurie produktai yra skirti naudoti sausiems plaukams, kiti atvirkščiai po tiką išplautos šlapios galvos.

Kiti produktai suteikia karščio apsaugą, o ji aktyvuojasi tik suteikiant karščio su plauku džiovintuvu.

Jeigu neaktyvuojate plaukų produkto ingredientų, tai gali būti priežastis dėl ko jūsų šukuosena neįgauna žadėtos formos.

Kai kam šis patarimas atrodys tiesmukai, tačiau jis tikrai padės jums įgauti tokį stilių, jog atrysite tiką išėjęs iš kirpyklos.

Padarykite sau paslaugą, skirkite ekstra 30 sekundžių perskaityti jūsų plaukų formavimo produkto instrukcijas bei sekite jomis norint išgauti geriausius rezultatus jūsų šukuosenai.

Jeigu ši instrukcija nepadėjo ir jūs vis dar neišgaunate norimo įvaizdžio, turbūt jūs darote kitą klaidą plaukų priežiūrai.

Klaida #7: Naudojate per daug arba per mažai plaukų formavimo produktų

Jei instrukcija yra geriausias būdas sužinoti kaip geriausia naudoti produktą, optimalus kiekio pasirinkimas taip pat labai svarbus elementas, kuris gali paversti jūsų plaukus atrodyti blogai.

Jei naudosite per daug produkto garbanotiems plaukams, jūsų plaukai gali sukristi ir atrodyti riebaluoti ir nusverti. Per didelis kiekis produkto taip pat gali tiesius plaukus paversti riebaluotais ir kietais. Turite surasti tinkamą kiekį savo plaukų ilgiui.

Akivaizdu, jog kuo ilgesnius plaukus turite, tuo daugiau produkto prireiks, tačiau tai ne esminis dalykas. Jūs turėtumėt žinot kur juos tepti.

Ilgesniems plaukams reikia pritaikyti daugiau produkto plaukų galiukuose, jog jie nesutrūkinėtų, bei gautų tiek pat naudingų medžiagų kiek ir plaukų šaknys.

Pasinaudokite šitais patarimais jei niekada nenaudojote plaukų formavimo produkto:

  • Storiems ir tankesniems plaukams reikia daugiau produkto.
  • Pradėkite nuo monetos dydžio kiekio pasižiūrėti kaip plaukai reaguoja keletą dienų, jei matysite, kad per daug arba per mažai, koreguokite kiekį.
  • Įtrinkite produktą į plaukų šaknis.

Naudokitės šiais patarimais, jog produktas suteiktų jūsų plaukams unikalumą ir stilingą įvaizdį.

Dabar kai žinote didžiausius klaidas vyrai daro savo plaukams, pasižadėkite, jog daugiau niekada nekartosite šių klaidų, jei norite turėti sveikus ir gražius plaukus.

Pradėkite naudoti mažiau plaukų lako arba išvis jo nenaudokite, jei norite turėti sveikus plaukus bei nepurkškite per arto plaukų.

Į savo plaukų rutiną pridėkite aukštos kokybės kondicionierių ir karščio apsaugą turinį produktą. Plaukai nedelsiant atrodys sveikesni, švelnesni ir glotnesni.

Ir galutiniam apibendrinimui, nepamirškite:

  • Surasti tinkamus produktus jūsų plaukams
  • Naudokitės plaukų priežiūros priemonių naudojimo instrukcijomis
  • Naudokite tinkamą kiekį produkto, norint pasiekti norimą rezultatą

Vyrai, naudokitės šiais patarimais plaukų priežiūrai ir turėsite nepriekaištingus, stilingus ir sveikus plaukus kiekvieną dieną.

Jeigu norite primieji gauti mūsų naujausius įrašus apie plaukų priežiūrai ir patarimams, spauskite Send to Messenger mygtuką ir mes tau visada pranešime pirmieji!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *