David Beckham – kaip talentingasis futbolininkas tapo pasauline stiliaus ikona

Turbūt visi bent jau esate girdėję apie garsųjį Didžiosios Britanijos futbolininką David’ą Beckham’ą. Šio vyruko vardas ir pavardė atpažįstami ne ką mažiau nei pasaulinės kompanijos, tokios kaip Coca-Cola ar Nike. Ne gana to, jis yra ir keturių vaikų tėvas, jo žmona Victoria – buvusi grupės “Spice girls” dainininkė, o pats David aktyviai užsiima labdara bei su žmona nepamiršta apsilankyt daugiausiai dėmesio sutraukiančiuose renginiuose.

Beckhamas-su-vaikais-ir-zmona

2013 metų gegužės 18 dieną futbolininkas sužaidė paskutines rungtynes ir užbaigė savo 20-ties metų sportininko karjerą. Sklinda gandai, kad dabar David įnirtingai stengiasi pereiti į kino industriją ir tapti aktoriumi. Jis jau ganėtinai ilgai puikuojasi ant žurnalų viršelių bei dalyvauja įvairiausiose fotosesijose, kuriami jo vardo kvepalai bei kita vyriška kosmetika.

David Beckham visada yra mados priešaky ir ne tik pataiko į ateinančią bangą, bet ir pats kuria tendencijas. Taip pat, kalbant apie Beckham’ą galima drąsiai teigti, kad tai vienas daugiausiai šukuosenų per karjerą pakeitęs, sportininkas.

Kai kurių David Beckham fotosesijų metų buvo naudojami ir Hanz de Fuko produktai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *