Dažnai užduodami klausimai (D.U.K.)

1. Kaip pirkti?
  1. Apsilankykite parduotuvėje ir nuspręskite kokius produktus norite įsigyti bei koks kiekis reikalingas. Spauskite mygtuką “Į krepšelį”. Nueikite į krepšelio puslapį ir patikrinkite ar pasirinkote viską, ką norėjote. Jei taip, spauskite “Apmokėjimas”.

  2. Teisingai užpildykite formą, pasirinkite apmokėjimo būdą ir spauskite “Apmokėti”.

  3. Apmokėkite už prekes pasirinktu būdu. Apie jūsų užsakymo eigą informuosime jūsų nurodytu elektroniniu paštu.

  4. Jūsų siuntinys bus išsiųstas Lietuvos Pašto tarnybos pagalba ne vėliau kaip per 5 darbo dienas po to mokėjimas pasieks mūsų sąskaitą.

2. Pristatymo sąlygos

Prekių pristatymas GentleHair parduotuvėje vyksta per Lietuvos pašto siuntų tarnybą. Prekės išsiunčiamos per 2 darbo dienas ir jas išsiuntus pirkėjas yra informuojamas el. paštu. Siuntimas Lietuvoje trunka 3-5 darbo dienas. Jei prekių negalime išsiųsti per 7 darbo dienas, būtinai informuosime jus el. paštu.

Pristatymo kaina – 1,80€

3. Apmokėjimo būdai

GentleHair.lt e-parduotuvėje užsakymą galite apmokėti šiais būdais:

Paysera – Per Paysera integruotą sistemą į mūsų svetainę, kuri nukreipia į jūsų pasirinktą banką ir automatiškai sukuria pavedimo šabloną užsakymui.

Bankiniu pavedimu – Tiesioginiu banko pavedimu prisijungus į savo elektroninę bankininkystę ir pervedus pinigus tiesiai į mūsų banko sąskaitą ir nurodžius užsakymo numerį kaip mokėjimo paskirtį.

PayPal – Mūsų parduotuvė suteikia galimybę užsakymą apmokėti per PayPal sąskaitą. Per PayPal galite ir apmokėti ir naudodami kreditinę ar debetinę Visa, Mastercard arba American Express kortelę, net ir neturėdami PayPal paskyros.

4. Prekių gražinimo sąlygos

Prekes į parduotuvę galima gražinti tik tuo atveju jei produktai nebuvo panaudoti ir jų įpakavimas nėra pažeistas, neprarado prekinės išvaizdos ir nuo atsiėmimo dienos nepraėjo 7 dienos. Prekės pagal norą pakeičiamos į kitas panašios vertės prekes arba gražinami pinigai. Siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. Norimas gražinti prekes siųskite:

MB Gentlera
Šiaurės pr. 17-1
Kaunas
LT-49194

Nepamirškite mus informuoti apie gražinamą prekę el. paštu ir nurodyti savo užsakymo numerį.

5. Kiek saugus atsiskaitymas jūsų e - parduotuvėje? Ar mano duomenys apsaugoti?

Mūsų parduotuvė enkryptuota SSL sertifikatu, kuris leid-ia mums apsaugoti jautrius kliento duoemenis.

6. Kas tiksliai atsitinka po mano užsakymo?

Po pinigų pervedimo į sąskaitą, jūsų užsakymas siunčiamas kitą rytą bei pristatomas per 1-3 d.d.

7. Ar gaunu užsakymo sąskaitą?

Taip, jūs gaunate žinutę į el. paštą su jūsų sąskaitą po sėkmingo užsakymo.

8. Kaip galiu atšaukti savo užsakymą?

Susisiekite su mumis nedelsiant per Facebook arba el. paštu info@gentlehair.lt , kad mes galėtume sustabdyti jūsų užsakymo siuntą.