Disconnected undercut(video)

Diconnected undercut

Undercut tipo šukuosenos keletą paskutiniųjų metų yra pasiekusios savo populiarumo viršūnę. Jas nešioja daugybė aktorių ir dainininkų, įžymiausi sportininkai. Nors undercut’ai “ant bangos” jau ne pirmus metus, įvairūs madų šou ir kiti tendencijas diktuojantys renginiai mums sako, kad kol kas savo populiarumo šis stilius neturėtų prarasti.

Undercut’ai 19’ame ir 20’ame amžiuose

Undercut tipo šukuosenos pradėjo populiarėti dar 19 amžiaus pabaigoje, o didžiausią populiarumą įgavo 20 amžiaus pirmoje pusėje ir buvo bene populiariausia šukuosena tarp karininkų ir paprastų darbininkų klasės vyrų. Plaukai dažniausiai buvo šukuojami atgal arba, suformavus sklastymą, įstrižai ar į šoną. Kad plaukai liktų savo vietoje ir “maloniai” blizgėtų buvo naudojama daugybė riebalinio pagrindo pomados. Tų laikų pomados sudėtį sudarė lanolinas(avies vilnos riebalai), kiaulių, lokių taukai, bičių vaškas bei vazelinas. Dėl tokių ingredientų, išplauti produktus iš plaukų būdavo labai sudėtinga ir prireikdavo ne vieno bandymo. Šiuolaikinės pomados išsprendė šią problemą ir dauguma yra lengvai pašalinamos iš plaukų vandeniu.

Šiuolaikiniai undercut’ai

Undercutų populiarumas pradėjo blėsti praėjus keletui dešimtmečių po antrojo pasaulinio karo ir šios šukuosenos buvo pamirštos iki kol maždaug 2010 metais jų neprikėlė jaunimo subkultūros, tokios kaip hipsteriai ir skateriai. Jaunimas įkvėptas 1930-1940 metų retro stiliaus bei elegancijos taip išpopuliarino šį stilių, kad po keletos metų tai jau tapo masiškai pastebima šukuosena, ypatingai populiari tarp įžymybių – tiek vyrų, tiek moterų, tokių kaip Miley Cyrus ar Rihanna. Televizija, kinas, muzikos bei sporto atstovai padarė didžiulę įtaka šios šukuosenos populiarumui ir būtent dėl to šiandien ji yra masiškai paplitus.

Undercut’ai skirstomi į connected(su perėjimu, ne toks ryškus kontrastas) ir disconnected(ryškesnis kontrastas, aštrios linijos).

Kaip apsikirpti pačiam

Žinoma GentleHair nebūtų GentleHair, jeigu neparodytų kaip apsikirpti tokiu stiliumi. Jūsų dėmesiui vaizdo įrašas su paaiškinimais, kaip apsikirpti disconnected undercut stiliumi. Kol kas tik angliška versija, bet jei bus prašymų – padarysiu ir lietuvišką.

Modeliavimas

Šiam šukuosenos tipui produkto parinkimas priklauso nuo to, kaip ji bus nešiojama. Undercut’as yra labai universali šukuosena, todėl ją galima modeliuoti įvairiai.

Klasikinis

Klasikiniui variantui labiausiai žinoma tinka pomada arba plaukų kremas turintis šiek tiek žvilgesio. Geriausia pradėti drėgnais plaukais, nes tai palengvina plaukų šukavimo bei produkto paskirstymo procesą. Galima šukuoti tiek atgal, tiek įstrižai.

Quiff

Šiek tiek modernesnis undercut’o formavimas yra quiff, kuriam naudojami matinį efektą turintys produktai. Tam, kad plaukai turėtų daugiau apimties ir “stovėtų” aukščiau, pasitelkiame į pagalbą plaukų džiovintuvą. Galima prieš džiovinant ir panaudoti šiek tiek produkto ant šlapių plaukų. Tai suteiks dar didesnę apimtį ir fiksciją. Galiausiai formuojame šukuoseną su Hanz de Fuko Quicksand.

Modernus hibridas

Galite patys prigalvoti daugiau būdų kaip modeliuoti savo šukuoseną, o mes rodom savo variantą. Šioje pamokoje mokome, kaip naudojant plaukų džiovintuvą ir nukreipus oro srovę priešinga šukavimo krypčiai puse gaunamas unikalus daugiau apimties turintis rezultatas. Hanz de Fuko Claymation suteikia labai stiprią fiksaciją ir natūraliai atrodantį matinį efektą.

Visus vaizdo įrašuose panaudotus produktus rasite mūsų parduotuvėje.

One thought on “Disconnected undercut(video)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *