Geriausios Fifa world cup 2014 šukuosenos

Kol kas dar nenutyla atgarsiai po pasaulio futbolo čempionato ir fanams sunku grįžti į kasdienybės rutiną. Sveikiname Vokietijos futbolininkus tapus čempionais. Ne paslaptis, kad sportininkai, o ypač futbolininkai, yra dideli autoritetai daugeliui žmonių, todėl smarkiai prisideda prie vyriškų šukuosenų tendencijų bei madų formavimo. Šiandien norime apžvelgti geriausias World Cup 2014 šukuosenas.

 

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo yra tas Portugalijos futbolininkas, kuris visada sugeba nustebinti originaliais šukuosenų sprendimais. Šių metų čempionate jo šukuosenos dešiniame šone išskutinėtas zigzagas susilauke nemažai neigiamų atgarsių, bet egzistuoja ir tokį sprendimą paaiškinanti versija. Kalbama, kad šis plaukų ornamentas buvo išskustas, norint atkartoti ispanų berniuko Erik Ortiz Cruz randus po smegenų auglio operacijos, kuriai sportininkas paaukojo 50,000 eurų. Ronaldo šukuosenos šonai yra nuskusti mašinėle trumpai 1-2 numeriu ir šiek tiek aukščiu nei yprastai, o viršus paliktas ~4cm ilgio. Čempionatui įsibėgėjus šukuosena truputį kito, zigzagas nuaugo, o viršutinę dalį papuošė šviesesnės sruogos. Bet kokiu atveju, šukuosena kaip visada yra originali ir šiek tiek iššaukianti, todėl šiam sportininkui puikiai tinka, tačiau abejotina, ar ji tiktų solidžiam vyrui, dirbančiam ofise.

Neymar

Neymar atstovauja Brazilijos rinktinę, kuriai šiame čempionate labai nesisekė. Šiemetinė jo šukuosena buvo gan paprasta, tačiau atrodė neblogai. Tokį kirpimą galima nešioti įvairiai, tačiau Neymar’as pasirinko kirpčiukus, kuriuos dar labiau pabrėžia suvelti plaukai. Čempionatui įsibėgėjus, Neymar’as taip pat nusišviesino plaukus. Šis stilius yra labai jaunatviškas ir tinka laisvalaikiui-kasdieniui nešiojimui.

Oliver Giroud

Prancūzijos futbolininkas šiemet pasirodė su labai neprastai atrodančia šukuosena. Mūsų nuomone, tai neabejotinai viena geriausių šukuosenų čempionate, puikiai tinkanti ir prie kostiumo, ir laisvo aprangos stiliaus.

 

Šių futbolininkų šukuosenos labiausiai atkreipė dėmesį čempionate, tačiau tačiau buvo ir nemažai kitų sportininkų, kurie atrodė gerai. Štai dar keletas nuotraukų:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *