Hanz de Fuko produktų linija(video)

Kas yra Hanz de Fuko?

Hanz de Fuko – tai Amerikoje, o tiksliau Kalifornijoje, įsikūrusi kompanija. Ši kompanija ir jos produktai turi pasaulinį pripažinimą vyriškų šukuosenų formavimo ir plaukų priežiūros srityje. Šiuos produktus naudoja daugybė garsenybių bei stiliaus ikonų, tarp jų ir garsusis futbolininkas David Beckham. Be Hanz de Fuko neapsieina ir įvairiausių fotosesijų modeliai bei filmų aktoriai. Tai be jokios abejonės yra aukščiausios klasės ir kokybės organiški produktai. Šios kompanijos įkūrėjai yra trys vaikystės draugai iš kurių nei vienas niekada anksčiau nebuvo susijęs su šia industrija, tačiau tai jiems nesutrukdė sukurti priemonių, kurias kasdien naudoja daugybė vyrų visame pasaulyje, kurti savo kasdieniam bei proginiam įvaizdžiui. Hanz de Fuko turi daugybę ambasadorių bei jiems atstovauja daugybė kirpyklų ir salonų visame pasaulyje.

Kuo Hanz de Fuko išsiskiria?

Pirma, šie produktai iš kitų rinkoje esančių produktų išsiskiria tuo, kad visi sudėtyje esantys ekstraktai yra sertifikuoti ir organiški, taigi nedaro žalos jūsų plaukams ir galvos odai. Antra, tai yra profesionalūs produktai skirti paprastiems vyrams. Kiekvienas iš produktų turi tam tikras savybes ir efektą jūsų šukuosenai, todėl yra idealiai pritaikomas norint išgauti norimą stilių.

Kodėl Hanz de Fuko?

Nusprendėme prekiauti šios kompanijos produkcija ne tik dėl produkto kokybės ir ženklo žinomumo, bet ir dėl šios kompanijos idėjos, pakeisti vyrų požiūrį į stilių ir savo išvaizdą bei tapti drąsesniais, išskirtinesniais bei labiau pasitikinčiais savimi.

Apie kiekvieną iš Hanz de Fuko produktų sužinosite kitose apžvalgose, o Youtube galite rasti daugybe pamokų ir apžvalgų anglų kalba. Mūsų parduotuvėje rasite visus Hanz de Fuko šukuosenos formavimo produktus, išskyrus Gel Triq. Šampūnu ir kondicionieriumi kol kas taip pat neprekiaujame.

Atskleiskite menininką glūdintį kiekviename iš mūsų! @HanzdeFuko

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *