Šukuosena po treniruotės nenaudojant šampūno

sukuosena po treniruotes

Jūs sportuojate, einate į salę bei stengiatės atiduoti viską dėl savęs. Prakaitas liejasi visu kūnu ir jaučiate, kaip jis bėga nuo jūsų skalpo. Po treniruotės jums liko 15 min. pasiruošti iki kito susitikimo, taigi turite paskubėti.

Ateinate persirengti į persirengimo kambarį, pasiimate dušo reikmenis ir pamatote, jog pamiršote pagrindinę priemonę – šampūną… Turite tik muilo. Pradedate panikuoti, kadangi nenorite, kad plaukai būtų suprakaitavę ir sustingę.

Šviesos spindulys nukreipia jūsų žvilgsnį į induką bei nuotaika iš karto pasitaiso. Sporto krepšyje randate Hanz de Fuko Quicksand induką – vyrišką makiažo versiją. Kelios minutės duše ir monetos dydžio plaukų molio kiekio plaukams suteiks matinį žvilgesį, apimties ir fiksaciją, kurią lengvai kontroliuosite dienos metu.

sukuosena po treniruotes

Quicksand: Šukuosena po treniruotės negali atrodyti geriau

Šis plaukų formavimo molis atitinka sausą šampūną. Jis sukurtas antros ar net trečios dienos šukuosenai. Šio produkto formulėje yra diatomitų, kurie labai gerai sugeria plaukų nuosėdas. Šis formulėje esantis “akmuo” įsigeria į jūsų plaukus ir galvos odą. Padeda išsaugoti natūralių ekstraktų aliejų galvos odoje ir plaukų šaknyse, padarant plaukus švaresnius ir suteikiant jimes daugiau apimties.

Naudojant tokius ekologiškus maistinius ingredientus kaip “goldenseal” ar granatą, jūs žinote, jog jūsų galvos plaukai gauna geriausius natūralius ekstraktus be jokių parabenų.

Po treniruotės išėjęs iš dušo, paimate nedidelį kiekį produkto, įtrinate juos sau į delnus, taip aktyvuodami plaukų molio aktyviąsias medžiagas. Plaukų molis išleidžia žemišką kvapą, kai jūs pradedate trinti produktą sau į šaknis. Į šlapius plaukus smarkiai įtrinate molį, kad jie visi gautų šiek tiek naudingų ekstraktų. Formavimą užbaigiate su plaukų džiovintuvu, taip suteikiate plaukams daugiau apimties ir EUREKA! Jūsų matinė šukuosena atrodo taip gerai, kad net pats Petruškevičius pavydi.

Jūsų mergina net nepastebės, kad prieš tai jūsų plaukai buvo persunkti prakaito, jei naudosite Quicksand plaukų molį. Jūs jau turėjote vieną treniruotę… Kodėl nepadarius dar vienos..? 😁

GentleHair

Jeigu norite primieji gauti mūsų naujausius įrašus apie plaukų priežiūrą ir patarimus, spauskite Send to Messenger mygtuką ir mes tau visada pranešime pirmieji!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *