Viskas apie “slick-back” šukuosenas

“Slick-back” šukuosena – tai stilius, kai plaukai šukuojami atgal. Įvairūs šios šukuosenos variantai egzistavo madų pasaulyje jau virš šimto metų. Daugelis plaukų produktų pvz. plaukų pomados, buvo naudojamos formuoti šiam stiliui nuo seno. Šiame straipsnyje papasakosime viską ką žinome apie “slick-back” šukuosenas.

Klasikinis “slick-back”

classic-slickback

 

Klasikinis “slick-back” stilius pasižymi savo tvarkinga išvaizda. Visi plaukai yra padengiami blizgaus efekto produktu, dažniausiai pomada, ir sušukuojami atgal plokščiomis šukomis. Šiais laikais ši šukuosena jau nebėra tinkama kasdieniam gyvenimui, tačiau puikiai tiks įvairioms progoms. Jeigu mėgstate tvarkingas klasikines šukuosenas, šis stilius jums puikiai tiks.

Šukuosenos formavimas

Klasikinis “slick-back” variantas nereikalauja jokių kitų įrankių išskyrus plaukų pomadą ir plokščias šukas. Anksčiau pomados būdavo riebalinio pagrindo ir sunkiai išisplaudavo iš plaukų. Šiuolaikinių džentelmenų sąlygos geresnės – vandens pagrindo pomados iš plaukų išsiplauna itin lengvai.

Padenkite visus plaukus savo pasirinkta pomada ir pasinaudoję šukomis sušukuokite atgal. Kuo plaukai ilgesni, tuo lengviau tai bus padaryti. Jei pomadą panaudosite drėgnuose plaukuose, lengviau juos padengsite ir išgausite daugiau blizgesio

Šiai šukuosenai tinkami produktai mūsų parduotuvėje:

Modernusis “slick-back”

 

modern-slickback

 

Šiais laikais daug populiaresnės šiek tiek mažiau tvarkingos “slick-back” šukuosenos. Modernusis variantas puikiai tiks su dabar populiariu “undercut” kirpimu – trumpi šonai, ilgas viršus. Daugelis garsenybių ir garsių atletų nešioja šią šukuoseną. Stilius puikiai tiks ir kasdieniniam gyvenimui ir svarbesnėms progoms. Šis “slick-back” šukuosenos variantas reikalauja daugiau apimties (volume), todėl pereikime prie formavimo dalies.

Šukuosenos formavimas

Moderniojo “slick-back” formavimas stipriai skiriasi nuo klasikinio varianto. Visų pirma, norint išgauti daugiau apimties, plaukų džiovintuvas yra būtinas. Taip pat skiriasi ir produktai – vietoj blizgų efektą suteikiančių plaukų pomadų naudojami matinio efekto vaškai, moliai ir t.t. Dažnai naudojami ir įvairūs produktai drėgnuose plaukuose, kad išdžiovinus apimties būtų dar daugiau. Šukuosena formuojama ne šukomis, o pirštais – taip išgaunamas ne toks tvarkingas ir formalus variantas.

Tinkami produktai:

Pasidalinome su jumis šios šukuosenos istorija, formavimo patarimais bei suteikėme įvairios kitos informacijos. Tikimės ji buvo informatyvi ir įdomi. Iki kito karto, vyrai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *